Theme Hues (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Theme
pl: Skórka

en: Roles
pl: Role

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Property
pl: Właściwość

en: Restrictions
pl: Ograniczenia
