Theme Hues (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Theme
fa: پوسته

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Property
fa: ویژگی
