Theme Hues (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: none
pt: nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Roles
pt: Papéis

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Property
pt: Propriedade

en: Restrictions
pt: Restrições

en: User restrictions
pt: Restrições do usuário
