Theme Hues (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: none
ru: нет

en: Name
ru: Название

en: Theme
ru: Тема

en: Roles
ru: Роли

en: Delete?
ru: Удалить?

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Property
ru: Свойство

en: Selectors
ru: Селекторы
