Theme Hues (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: Roles
sr: Улоге

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
