Theme Hues (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Theme
az: Tema

en: Update settings
az: Parametrləri yeniləyin
