Theme Hues (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི
