Theme Hues (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Property
gl: Propiedade
