Theme Hues (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Update settings
he: עדכון הגדרות
