Theme Hues (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Theme
ja: テーマ

en: Update settings
ja: アップデート設定
