Theme Hues (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Theme
tr: Tema

en: Update settings
tr: Güncelleme ayarları
