Theme Hues (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Roles
ur: رولز

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
