ThemeKey (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісаньне

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Наладкі

en: Theme configuration
be: Канхвігурацыя тэмы
