ThemeKey (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Parent
tr: Üst

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Theme
tr: Tema

en: Screenshot for %theme theme
tr: %theme teması için ekran görüntüsü

en: no screenshot
tr: ekran görüntüsü yok

en: Selected
tr: Seçili

en: Theme configuration
tr: Tema yapılandırması

en: General
tr: Genel

en: Operation
tr: İşlem

en: update
tr: güncelle

en: System default
tr: Sistem öntanımlı

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Examples
tr: Örnekler

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: (site default theme)
tr: (sitenin öntanımlı teması)

en: Screenshot
tr: Ekran görüntüsü

en: Administration theme
tr: Yönetim teması
