ThemeKey (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Theme configuration
ug: ئۇسلۇب تەڭشەش
