ThemeKey (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Screenshot for %theme theme
am: የ%theme ገጽታ ቅንጭብ

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Theme configuration
am: የገጽታ ውቅረት

en: System default
am: ነባሪ ሥርዓት

en: (site default theme)
am: (የድረ ገጹ ነባራዊ ገጽታ)

en: Screenshot
am: ቅንጭብ

en: Administration theme
am: የአስተዳደር ገጽታ
