ThemeKey (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Опциите за настройка са записани.

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Screenshot for %theme theme
bg: Икона за тема %theme

en: no screenshot
bg: няма икони

en: Selected
bg: Избрано

en: Theme configuration
bg: Избор на тема

en: General
bg: Общи

en: Operation
bg: Действие

en: update
bg: обновяване

en: System default
bg: Системна настройка

en: (site default theme)
bg: (тема по подразбиране)

en: Screenshot
bg: Икона

en: Administration theme
bg: Административна тема
