ThemeKey (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы
