ThemeKey (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Screenshot for %theme theme
fi: Kuva teemasta %theme

en: no screenshot
fi: ei kuvaa

en: Selected
fi: Valittu

en: Theme configuration
fi: Teeman asetukset

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Operation
fi: Toimenpide

en: update
fi: päivitä

en: System default
fi: Järjestelmän oletus

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Debug
fi: Muokkaa

en: (site default theme)
fi: (sivuston oletusteema)

en: Screenshot
fi: Kuva

en: Administration theme
fi: Ylläpidon teema

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
fi: Eri teemojen valitseminen muuttaa sivuston ulkonäköä ja luonnetta.
