ThemeKey (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Administration theme
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း လုပ်ငန်းများတွင် သုံးမည့် theme
