ThemeKey (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Screenshot for %theme theme
cs: Ukázka tématu vzhledu %theme

en: no screenshot
cs: bez ukázky

en: Selected
cs: Vybráno

en: Theme configuration
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: General
cs: Obecné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Operation
cs: Operace

en: update
cs: aktualizovat

en: System default
cs: Výchozí

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Examples
cs: Příklady

en: Debug
cs: Ladění

en: (site default theme)
cs: (výchozí téma vzhledu)

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: Supported
cs: Podporováno

en: Administration theme
cs: Téma vzhledu administrace

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
cs: Můžete si vybrat jiné téma vzhledu stránky.
