ThemeKey (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Screenshot for %theme theme
dz: %themeབརྗོད་དོན་གྱི་དོན་ལུ་ གསལ་གཞིའི་པར།

en: no screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར་མིན་འདུག

en: php
dz: པི་ཨེཆི་པི།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Theme configuration
dz: བརྗོད་དོན་རིམ་སྒྲིག

en: System default
dz: རིམ་ལུགས་སྔོན་སྒྲིག་

en: (site default theme)
dz: (ས་ཁོངས་སྔོན་སྒྲིག་གི་བརྗོད་དོན།)

en: Screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར།

en: Administration theme
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་ནིའི་བརྗོད་དོན་

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
dz: བརྗོད་དོན་སོ་སོ་སེལ་འཐུ་འབད་མི་འདི་གིས་  ས་ཁོངས་ཀྱི་སྣང་ཚུལ་དང་  ཚོར་སྣང་འདི་བསྒྱུརཝ་ཨིན།
