ThemeKey (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Дээд төвшний

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Selected
mn: Сонгогдсон
