ThemeKey (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Weight
ne: भार

en: Parent
ne: पुर्वज

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: Selected
ne: छानिएको छ
