ThemeKey (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Omschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Screenshot for %theme theme
nl: Schermafdruk van het thema %thema

en: no screenshot
nl: geen schermafdruk

en: php
nl: PHP

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Theme configuration
nl: Thema-instellingen

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Operation
nl: Bewerking

en: update
nl: bijwerken

en: System default
nl: Systeemstandaard

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: (site default theme)
nl: (standaardthema site)

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Administration theme
nl: Beheerthema

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
nl: Door een andere template te selecteren zal het uiterlijk en gedrag van de site veranderen.
