ThemeKey (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: php
nn: PHP

en: Selected
nn: Valgt

en: Theme configuration
nn: Oppsett for utsjånadsmal

en: update
nn: oppdater

en: Administration theme
nn: Utsjånadsmal for administreringssider

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
nn: Vel du ein annen utsjånad, endrar du utsjånaden og inntrykket til nettsida.
