ThemeKey (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Screenshot for %theme theme
eo: Ekrankopio por la haŭto %theme

en: no screenshot
eo: neniu ekrankopio

en: php
eo: pha

en: Selected
eo: Elektita

en: Theme configuration
eo: Haŭta agordo

en: Operation
eo: Operacio

en: update
eo: ĝisdatigi

en: System default
eo: Sistema defaŭlto

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: (site default theme)
eo: (reteja defaŭlta haŭto)

en: Screenshot
eo: Ekrankapto

en: Administration theme
eo: Administra haŭto

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
eo: Elekto de la alia grafika temo ŝanĝos aspekton kaj strukturon de la retejo.
