ThemeKey (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Development
hr: Razvoj

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Screenshot for %theme theme
hr: Screenshoot %theme teme

en: no screenshot
hr: nema slikovnog prikaza

en: Selected
hr: Odabrano

en: Theme configuration
hr: Konfiguracija teme

en: General
hr: Općenito

en: Operation
hr: Operacija

en: update
hr: ažuriraj

en: PHP Manual
hr: PHP uputstvo

en: System default
hr: Podrazumijevano od strane sustava

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: (site default theme)
hr: (podrazumjevana tema sitea)

en: Screenshot
hr: Snimak ekrana

en: Administration theme
hr: Administracijski predložak

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
hr: Odabir druge teme promijenit će izgled i dojam web-mjesta.
