ThemeKey (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Parent
hy: Ծնող

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Selected
hy: ընտրված

en: General
hy: Ընդհանուր
