ThemeKey (7.x-1.0-rc2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Development
mg: Fivoarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
