ThemeKey (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: php
kn: ಪಿ ಹೆಚ್ ಪಿ

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: User Interface
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Screenshot
kn: ತೆರೆಚಿತ್ರ

en: Compatibility
kn: ಸಹವರ್ತನೀಯತೆ

en: Debug Settings
kn: ದೋಷನಿದಾನ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
