ThemeKey (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Modules
lv: Moduļi

en: Theme
lv: Tēma

en: Screenshot for %theme theme
lv: Ekrānskats tēmai %theme

en: no screenshot
lv: nav ekrānskata

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Theme configuration
lv: Tēmu konfigurēšana

en: General
lv: Galvenie

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Operation
lv: Operācija

en: update
lv: atjaunot

en: System default
lv: Sistēmas noklusējums

en: Examples
lv: Piemēri

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: (site default theme)
lv: (vietnes noklusētā tēma)

en: Screenshot
lv: Ekrānskats

en: Administration theme
lv: Administrēšanas tēma

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
lv: Izmainot tēmu, mainīsies vietnes noformējums.
