ThemeKey (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Development
da: Udvikling

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Parent
da: Overordnet element

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Modules
da: Moduler

en: Theme
da: Tema

en: Screenshot for %theme theme
da: Skærmbillede af tema %theme

en: no screenshot
da: intet screenshot

en: Selected
da: Valgt

en: Theme configuration
da: Temaindstillinger

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: General
da: Generelt

en: Operation
da: Handling

en: update
da: opdatér

en: System default
da: Standard

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Examples
da: Eksempler

en: (site default theme)
da: (sitets standardtema)

en: Screenshot
da: Skærmbillede

en: Supported
da: Understøttet

en: Administration theme
da: Administrationstema

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
da: Vælg et andet tema for at skifte sitets udseende.
