ThemeKey (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Parent
hu: Szülő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Name
hu: Név

en: Modules
hu: Modulok

en: Theme
hu: Smink

en: Screenshot for %theme theme
hu: „%theme” smink képernyőképe

en: no screenshot
hu: nincs képernyőkép

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Theme configuration
hu: Sminkek beállítása

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: General
hu: Általános

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Operation
hu: Művelet

en: update
hu: frissítés

en: System default
hu: Rendszer alapértelmezése

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Examples
hu: Példák

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: (site default theme)
hu: (alapértelmezés szerinti smink)

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Supported
hu: Támogatott

en: Administration theme
hu: Adminisztrációs smink

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
hu: Másik smink választása esetén a webhely megjelenése módosulni fog.
