ThemeKey (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Note:
oc: Nòta :

en: Name
oc: Nom

en: Modules
oc: Moduls

en: Theme
oc: Tèma

en: Screenshot for %theme theme
oc: Captura d'ecran del tèma %theme

en: no screenshot
oc: pas de captura d'ecran

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Theme configuration
oc: Configuracion del tèma

en: Operation
oc: Operacion

en: update
oc: metre a jorn

en: System default
oc: Tèma per defaut del sistèma

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Examples
oc: Exemples

en: Debug
oc: Depuracion

en: (site default theme)
oc: (tèma per defaut del site)

en: Screenshot
oc: Captura d'ecran

en: Administration theme
oc: Tèma de l'administracion

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
oc: Causir un tèma diferent cambiarà l'aspècte de vòstre site.
