ThemeKey (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: Content Type
sr: Тип садржаја
