ThemeKey (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: no screenshot
bo: འཆར་ངོས་པར་མེད་པ

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: System default
bo: རྒྱུད་ཁོངས་ཀྱིས་སོར་འཇོག་བྱས་པའི་གྲངས།

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Administration theme
bo: དོ་དམ་པའི་བརྗོད་གཞི
