ThemeKey (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Modules
gl: Módulos

en: Theme
gl: Tema

en: Screenshot for %theme theme
gl: Captura de pantalla para o tema %theme

en: no screenshot
gl: non hai captura de pantalla

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Theme configuration
gl: Configuración do tema

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: General
gl: Xeral

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Operation
gl: Operación

en: update
gl: actualización

en: System default
gl: Opcións predefinidas polo sistema

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Examples
gl: Exemplos

en: Debug
gl: Depuración

en: (site default theme)
gl: (tema predefinido do sitio)

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

en: Supported
gl: Soportado

en: Administration theme
gl: Tema de administración

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
gl: Seleccionar un tema diferente cambiará o aspecto do seu sitio.
