ThemeKey (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Screenshot for %theme theme
ku: گرتەی پەردە بۆ رووکاری %theme

en: no screenshot
ku: هیچ گرتەی پەردەیەک بوونی نیە

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: General
ku: گشتی

en: Operation
ku: کردار

en: update
ku: نوێبکەوە

en: System default
ku: سیسته‌می بنه‌ڕه‌تی

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Administration theme
ku: ڕووکاری بەڕێوەبردن
