ThemeKey (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Modules
bs: Moduli

en: Theme
bs: Tema

en: Screenshot for %theme theme
bs: Screenshot za %theme temu

en: no screenshot
bs: nema screenshota

en: Selected
bs: Odabrano

en: update
bs: osvježavanje

en: Administration theme
bs: Administracijska tema
