ThemeKey (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Modules
et: Moodulid

en: Theme
et: Teema

en: Screenshot for %theme theme
et: Teema %theme kuvatõmmis

en: no screenshot
et: eevaade puudub

en: Selected
et: Valitud

en: Theme configuration
et: Kujundusmalli seadistamine

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: General
et: Üldine

en: Operation
et: Operatsioon

en: update
et: uuendus

en: System default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: Examples
et: Näited

en: Debug
et: Siluma

en: (site default theme)
et: (saidi vaikimisi kujundusmall)

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Administration theme
et: Haldusliidese kujundusmall

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
et: Teise teema valimine muudab saidi käitumist ja väljanägemist.
