ThemeKey (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Theme
fa: پوسته

en: Screenshot for %theme theme
fa: پیش‌نمایش برای پوسته %theme

en: no screenshot
fa: بدون پیش‌نمایش

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Theme configuration
fa: پیکربندی پوسته

en: General
fa: عمومی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Operation
fa: عملکرد

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: System default
fa: پیش‌فرض سیستم

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: (site default theme)
fa: (پوسته پیش‌فرض سایت)

en: Screenshot
fa: عکس از صفحه

en: Compatibility
fa: سازگاری

en: Administration theme
fa: پوسته مدیریت

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
fa: انتخاب پوسته متفاوت نحوه نمایش ظاهری سایت را تغییر می دهد
