ThemeKey (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Modules
th: โมดูล

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Screenshot for %theme theme
th: ภาพหน้าจอของธีม %theme

en: no screenshot
th: ไม่มีภาพหน้าจอ

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Theme configuration
th: ตั้งค่าธีม

en: General
th: ทั่วไป

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: update
th: อัปเดต

en: System default
th: ปริยาย

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: (site default theme)
th: (ธีมปริยาย)

en: Screenshot
th: ภาพหน้าจอ

en: Administration theme
th: ธีมของหน้าบริหารระบบ

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
th: การเลือกธีมที่ต่างกันจะเปลี่ยนหน้าตาของเว็บไซต์
