ThemeKey (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Development
am: ልማት

en: Author
am: ደራሲ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Theme configuration
am: የገጽታ ውቅረት

en: Administration theme
am: የአስተዳደር ገጽታ

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
am: የተለየ ገጽታ መምረጥ የድረ ገጹን መልክ እና ስሜት ይለውጠዋል።
