ThemeKey (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Development
ar: التطوير

en: Author
ar: المؤلف

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Modules
ar: الوحدات

en: Theme configuration
ar: ضبط السمة

en: Administration theme
ar: سمة الإدارة

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
ar: اختيار سمة مختلفة سيغير من شكل الموقع.
