ThemeKey (7.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Screenshot for %theme theme
af: Skermskoot vir tema %theme

en: no screenshot
af: geen skermskoot

en: Selected
af: Geselekteer

en: Operation
af: Operasie

en: update
af: opdateer

en: Screenshot
af: Skermskoot

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
af: Verandering van die tema sal 'n veranderde voorkoms vir die blad tot gevolg hê.
