ThemeKey (7.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Modules
be: Модулі

en: Theme
be: Тэма

en: Screenshot for %theme theme
be: Скрыншот тэмы %theme

en: no screenshot
be: няма здымка экрану (скрыншоту)

en: php
be: PHP

en: Selected
be: Выбраны

en: Theme configuration
be: Канфігурацыя тэмы

en: General
be: Агульны

en: Operation
be: Аперацыя

en: update
be: абнавіць

en: System default
be: Сістэмныя прадвызначэнні

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: (site default theme)
be: (тэма сайта па змоўчанні)

en: Screenshot
be: Здымак экрану (скрыншот)

en: Administration theme
be: Тема адміністратара

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
be: Выбар іншае тэмы зьменіць выгляд ды эрганоміку сайта.
