ThemeKey (7.x-2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Modules
sq: Modulët

en: Screenshot for %theme theme
sq: Pamja e temës %theme

en: no screenshot
sq: asnjë pamje

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Theme configuration
sq: Konfigurimi i temës

en: Operation
sq: Veprimi

en: update
sq: u përditësua

en: System default
sq: E prezgjedhur për sistemin

en: (site default theme)
sq: (tema e prezgjedhur e sitit)

en: Screenshot
sq: Pamjet

en: Administration theme
sq: Tema e administrimit

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
sq: Zgjedhja e një teme tjetër do të ndryshojë pamjen dhe paraqitjen e sitit.
