ThemeKey (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Development
bg: Разработка

en: Author
bg: Автор

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Modules
bg: Модули

en: Theme configuration
bg: Избор на тема

en: Administration theme
bg: Административна тема

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
bg: Изборът на различна тема ще промени общия вид на сайта.
