ThemeKey (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Author
mn: Зохиогч

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Modules
mn: Модиулууд
